Priemyselné podlahy a garáže

Vybrať vhodnú podlahu do priemyslu alebo do garáže nie je vôbec jednoduché. Musí toťiž spľnať viaceré požiadvanky a tými sú vysoká odolnosť, rýchla aplikácia, priaznivá cena. Ponúkame širokú škálu produktov v závislosti od použitia.

 

Skladané - segmentové podlahy

- Fortelock a Gerflor Fastrack

- Je to také LEGO na podlahu vyniká výbornými vlastnosťami, možnosťou výmeny dielcov a rýchlou montážou. Hrúbka cca 7mm. V cenách už od 27 eur/m2 aj s montážou. Je to super geniálne riešenie pre garáže, sklady, autoservisy, fitnescentrá, obchody, a pod. Výhoda je že pokiaľ ste v prenajatom priestore, podlaha sa dá rozobrať a zoberiete si ju zo sebou. Rýchla montáž neobmedzuje prevádzku vášho zariadenia. Tieto podlahy nie sú náchylné na zlý podklad, v zásade idú aplikovať na hocijaký, aj veľmi zničený povrch. Znášajú vysokú vlhkosť napríklad autoumyvárku. Vhodné sú pri rekonštrukciách spoločných priestorov bytových domov, hotelov a pod., kde vďaka rýchlej montáži neobmedzujú vôbec pohyb osôb. V garážach , kde nie je podlahové kúrenie zlepšujú tepelnú izoláciu a pocit tepla.

 

Epoxidové podlahy

- Na priemyselné použitie sú jednoduchšie a lacnejšie ako tie pre použitie v domoch a bytoch. Používame liate podlahy pre veľmi vysokú záťaž, alebo špachtlované pre vysokú záťaž. Podlahy farbíme podľa RAL vzorkovníka s rôznym stupňpm protišmyku. Cena už od 35 eur/m2.

- Protiprašné nátery betónových a cementových povrchov. Takéto plochy ošetrujeme buď dvojzložkovými epoxidovými nátermi, alebo špeciálnymi impregnáciami na betón. Cena už od 5 eur/m2.

- Brúsenie leštenie betónu. Používame diamantové brúsky Švédskej firmy HTC ktoré poskytujú vysoký brúsny výkon a následné ošetrenie uzatváracími prípravkami.