Dizajnové úpravy stien, pohľadový betón

Ku krásnym podlahám patria aj krásne steny. Ponúkame Vám viacero stenových techník, ktoré korešpondujú s minimalistickým dizajnom liatych podláh. Stenové techniky môžeme vo väčšine prípadov urobiť v štýle liatej podlahy, takže ak chcete aby vaša stena vyzerala rovnako ako podlaha tak to nie je problém. Naše stenové úpravy môžeme aplikovať nielen na klasické steny, ale aj na steny v sprchových kútoch, za vaňou, za kuchynskou linkou, na pulty a dosky a aj na nábytok.

 

Pohľadový betón

Vytvorenie imitácie betónu. Betónový look je dosiahnutý zladením farebnosti, štrukrúry a lesku povrchu tak aby sa čo najviac podobal betónu podľa požiadaviek zákazníkov. Používame produkty nemeckej firmy STO. Cena už od 40 eur/m2. Náš pohľadový betón má vysokú odolnosť proti poškodeniu ale aj proti vode a vlhkosti. Naše betóny nájdete napríklad vo všetkých pivárniach KlUBOVŇA – Medusa Group, kde ich naozaj nešetria)

 

Epoxidové a polyuretánové steny

Ak chcete mať hladkú jednofarebnú stenu, ktorá vyzerá ako obyčajná farba, napríklad aj biela, ale má vlastnosti a odolnosť obkladačiek, tak toto je tá správna voľba. Používame dvojzložkové produkty nemeckej firmy STO. Cena už od 9 eur/m2.

 

Mikrocement dizajn

Krásny moderný prirodzený povrch stien z mikrocementu vieme zladiť s podlahou, ale aj ako samostatný dizajnový prvok. Je vysokoodolný voči poškodeniu a vode. Je to niečo ako benátske stucco ale s oveľa vyššou odolnosťou a širšou škálou použitia.

Benátske stucco

Benátske stucco, tiež nazývyné ako benátsky mramor, stucco veneziano, benátske štuko, marmorin, marmorino ... a pod. ... Jemná, prirodzená štruktúra materiálu v kombinácií svetla a tieňov zvýrazní farebný nádych a splní Vaše predstavy o architektúre a atmosfére interiéru.Široký rozsah použitia materiálu je výsledkom pokročilej technológie s tradičným materiálom v kombinácii s vysokou kvalitou prevedenia prác a umeleckým cítením našich majstrov - maliarov. Benátsky mramor umožňuje vytváranie citlivých štruktúr, odrazov svetla, tieňov a špeciálnych efektov, preto je vhodný na úpravy historických aj moderných objektov. Moderná technológia výroby materiálu na báze silikátov a akrylov s prírodnými minerálmi, zaručuje dlhú životnosť, primeranú tvrdosť a oteruvzdornosť, odolnosť voči vode a priepustnosť vodných pár.

 

Ideapaint

Originálne, praktické, ekonomické a ekologické riešenie, ktoré premení akýkoľvek typ steny či povrchu na popisovateľné a stierateľné plátno.

aše nápady si zaslúžia dostatočný priestor pre ich vyjadrenie. Nelimitujte sa obmedzenou plochou flip chartov a tradičných tabúľ, osloboďte svoje steny, stoly, dvere, či nábytok pomocou moderného popisovateľného náteru IdeaPaint.Tento inovatívny náter vám poskytne dostatočné, skoro neobmedzené plochy pre vyjadrenie, znázornenie a zdieľanie spoločných myšlienok a ideí. Záleží len na priestore, kde tento šetrný náter použijete. Dokáže zaujať a motivovať nie len vašich spolupracovníkov v práci, ale rovnako aj študentov a učiteľov v škole a celú rodinu doma pri spoločných voľných chvíľach strávených novým, kreatívnym spôsobom.

Nenáročná inštalácia, dlhodobá životnosť a garancia 10 rokov robia z IdeaPaint cenovo bezkonkurenčné riešenie v porovnaní s tradičnými riešeniami, ako sú kriedové tabule a flipcharty.

Ak si vyberiete originálny náter IdeaPaint, máte istotu, že šetríte nie len svoju peňaženku, ale rovnako aj životné prostredie a vlastné zdravie. Značka IdeaPaint, splňuje najprísnejšie normy ochrany životného prostredia a nemá žiadne negatívne účinky na ľudské zdravie. Chcite preto vždy certifikovaný originál a vyhnite sa lacnejším napodobeninám. Získate neobmedzený priestor pre svoje nápady a bude vás to stáť menej ako klasické tabule a flipcharty, a to vďaka dlhej životnosti každého originálneho náteru IdeaPaint.

deapaint je navše možné doplniť o magnetickú funkciu. Cena už od 85 eur/m2.